امروز: پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ [2021/04/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 12809 تاریخ انتشار: شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲:۵۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

برگزیدگان دوراول جایزه داستان تهران معرفی می شوند

خبرایران: دبیر جایزه «داستان تهران» ازمعرفی اسامی نویسندگان راه یافته به دوردوم داوری این جایزه خبر داد.
برگزیدگان دوراول جایزه داستان تهران معرفی می شوند

به گزارش خبرایران از ستاد خبری دومین دوره جایزه «داستان تهران»، مینا فرشیدنیک با اشاره به اینکه براساس داوری اولیه توسط شورای بررسی داستان ماهنامه داستان همشهری، ۷۵ نفر به دور دوم داوری راه یافته‌اند، گفت: این تعداد از میان ۱۳۶۲ شرکت ‌کننده در این مسابقه ادبی انتخاب شده‌اند و داستان‌هایشان برای داوری نهایی به هیات ‌داوران شامل علی خدایی، فرخنده آقایی، علی موذنی، بلقیس سلیمانی و محمدحسن شهسواری سپرده خواهد شد.

به گفته او هیات داوران قرار است شنبه ۷ آذر نشستی داشته باشند. در این جلسه ۷۵ اثر برتر در اختیار هیات داوران قرار می‌گیرد و درباره روند داوری و نحوه جمع بندی آرا بحث و گفت‌‌وگو خواهد شد.

امسال رتبه‌های اول تا سوم جایزه داستان تهران به ترتیب ۷۰ میلیون ریال، ۵۰ میلیون ریال و ۳۰ میلیون ریال دریافت می‌کنند. از پنج اثر برتر نیز هر یک با مبلغ ۱۰ میلیون ریال تقدیر خواهد شد و ۱۲ جایزه هم در بخش جنبی جمعا به مبلغ ۵۳۰ میلیون ریال به برگزیدگان اهدا می‌شود.

دومین دوره «جایزه داستان تهران» را ماهنامه‌ داستان همشهری برگزار می‌کند و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، برج میلاد، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، دانشگاه تهران، رادیو تهران و شهرداری منطقه ۱۲همکاران برگزاری این جشنواره هستند.

نتایج اولیه‌ داوری‌ها و اخبار مربوط به این جایزه را می‌توانید در سایت داستان به نشانی dastanmag.com دنبال کنید.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب