امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 11152 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲:۳۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با همت واحد ارتباطات؛

كانال ويژه پژوهشگاه صنعت نفت در سايت آپارات راه‌اندازي شد

خبرایران: با هدف گستره دامنه اطلاع ‌رساني پژوهشگاه، به كارگيري ابزار ارتباطي نوين و استفاده بهينه از بستر ‌هاي موجود، كانال ويژه پژوهشگاه در سرويس اشتراك ويديو (شبكه آپارات) راه‌اندازي شد.
كانال ويژه پژوهشگاه صنعت نفت در سايت آپارات راه‌اندازي شد

به گزارش خبرایران از واحد خبر پژوهشگاه، ارتباطات اين مركز به منظور معرفي فناوري‌هاي خلق و توسعه يافته، دستاوردهاي متخصصان و كارشناسان پژوهشگاه صنعت نفت از ابزارهاي مختلف موجود همانند سايت آپارات به دليل فراگيري آن در كشور استفاده مي‌كند.

بر اساس اين گزارش، ارتباطات پژوهشگاه ضمن انتشار اخبار و گزارشات مكتوب درصدد برآمده است تا در سال 94 و با اقدامي جديد در توليد و انتشار اخبار و گزارش تصويري نيز گامي موثر بردارد؛ بر همين اساس يكي از بسترهاي قابل استفاده براي معرفي فناوري‌هاي اين مجموعه به صورت بصري استفاده از سايت آپارت است و علاقه مندان مي‌توانند گزارش تصويري خبرهاي مرتبط با پژوهشگاه را از طريق aparat.com/ripi مشاهده كنند.

اين گزارش حاكي است تاكنون 21 نمونه كار تصويري بر روي سايت آپارات بارگذاري شده است كه خبرهايي نظير طراحي گريس‌هاي سرچاهي، بكارگيري فناوري پيشرفته راكتور دوغابي براي احداث واحد نيمه صنعتي توليد سوخت مايع از گاز ، رونمايي از فناوري پارسي سول و بازديد قائم مقام وزير نفت از پژوهشگاه از اين موارد به شمار مي‌روند.

بر اساس اين گزارش از طريق اين روش مي‌توان گزارش‌هاي كامل و جامعي را به منظور بهره‌برداري مخاطبان، صاحبان صنعت،‌ ذينفعان و اصحاب رسانه بر روي سايت مورد نظر قرار داد.

گفتني است موضوعاتي همچون مجلات تصويري، گزارشات خبري، ‌معرفي فناوري‌هاي خلق شده و توسعه يافته و همچنين دستاوردها با تمركز بر حل مشكلات صنعت نفت و گاز از مهم ترين مواردي است كه مي توان از طريق اين سايت معرفي كرد.

خاطر نشان مي شود استفاده از سايت آپارات براي انعكاس دستاوردهاي پژوهشگاه يكي از فاز‌هاي در حال انجام است و پياده‌سازي و بهره‌برداري از ساير بسته‌هاي ارتباطي به عنوان فاز بعدي در زمان اجرايي شدن متعاقبا اطلاع رساني خواهد شد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب