امروز: چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ [2021/01/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 10988 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۳:۵۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

عرضه 50 لوح آموزشی کودک در نمایشگاه قرآنی قشم

خبرایران : مسئول غرفه انتشارات تاتی از ارائه بیش از 50 لوح آموزشی ویژه کودکان در ششمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم خبر داد.
عرضه 50 لوح آموزشی کودک در نمایشگاه قرآنی قشم

به گزارش خبرایران از روابط عمومي  ستاد خبری ششمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم، محمد باباحاجی گفت: 40 لوح آموزشی انتشارات تاتی و بیش از 10 لوح از دیگر انتشارات کشور با هدف کمک به بالا بردن هوش کودکان در حوزه های قرآنی، آموزش زبان و داستان های دینی و استوره ای در این غرفه عرضه می شود.

به گفته وی، لوح های مربوط به نقاشی، آشنایی کودکان با اعضای بدن، مجموعه ترانه های نرم افزاری، ترانه های تصویری، بازی و ریاضی، بازی و الفبا، آشنایی کودکان با مقررات راهنمایی و رانندگی آشنایی با صدای سازها، آموزش اصول صحیح تغذیه در قالب داستان برای کودکان 3 تا 11 سال در این غرفه عرضه می شود.

مسئول غرفه انتشارات تاتی با اشاره به بعضی کاستی ها در این نمایشگاه، خواستار برنامه ریزی مناسب تر برای برگزاری اینگونه جشنواره ها با تبلیغات گسترده و پخش تیزهای تلویزیونی استانی با هدف آگاه شدن مردم هرمزگان از نمایشگاه قرآنی قشم شد.

وی با اشاره به اینکه طی دو سال گذشته در 30 نمایشگاه و جشنواره قرآنی و فرهنگی حضور داشته است، از نبود بعضی امکانات بویژه دستگاه عابر بانک در ششمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم، انتقاد کرد.

ششمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم تا دوم مرداد ماه از ساعت 18 تا یک بامداد در محل نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد قشم دایر است.

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب