امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 10906 تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۴:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

برگزاری طرح نشاط و تعالی ویژه فرزندان کارکنان منطقه 21

خبرایران: فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 21 ، از برگزاری طرح نشاط و تعالی ویژه فرزندان کارکنان منطقه ، در راستای غنی سازی اوقات فراغت آنان ، آشنایی با اماکن زیارتی ، فرهنگی و تاریخی و ایجاد فضایی سالم و تأثیرگذار بر تربیت فرزندان ، خبر داد .
برگزاری طرح نشاط و تعالی ویژه فرزندان کارکنان منطقه 21

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 ، مجید نظام آبادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه ، با اعلام خبر فوق افزود : متولی این طرح ، بسیج شهرداری تهران و با محوریت بسیج مناطق 22 گانه می باشد که در راستای رشد و تعالی و نشاط فرزندان کارکنان شهرداری مناطق در نظر گرفته شده است .

وی در خصوص مدت و محتوای طرح مذکور اظهار داشت : زمان آغاز طرح نشاط و تعالی ، سوم مردادماه و تاریخ اتمام آن نوزدهم شهریورماه سالجاری می باشد که در طی این مدت ، هر هفته نسبت به اعزام فرزندان کارکنان به مراکز تفریحی ، ورزشی ، بوستانها ، موزه ها ، فرهنگسراها و برگزاری کلاسهای متنوع آموزشی و اجرای مسابقات و اهدای جوایز گوناگون ، اقدام خواهد شد .

نظام آبادی در ادامه بیان نمود : این اردوی یکروزه ، در سه مقطع تحصیلی دبستان ، راهنمایی و دبیرستان ، برگزار می شود و در خلال آن ، با وعده های غذایی صبحانه ، ناهار و عصرانه ، از شرکت کنندگان پذیرایی بعمل خواهد آمد .

فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه 21 ، در پایان تصریح کرد : کلاسهای آموزشی دیگری با موضوعات و عناوین دینی ، عقیدتی ، تربیتی و فرهنگی ، پس از مراجعت از اردو ، تا پایان ساعت کاری اداری برگزار می گردد که هدف از این اقدام ، فراهم نمودن بستری مناسب جهت رشد و تعالی تربیتی و فرا گرفتن آموزه های دینی و اسلامی می باشد .

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب